Ela Cieluch

Przez 12 lat wokalistka czteroosobowego zespołu NANA, z którym w 2005 roku zdobyła główną nagrodę im. Anny Jantar w kategorii "Debiuty" na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Uczestniczyła w wielu projektach telewizyjnych m.in gościnne występy wraz zespołem NANA w programach "Jaka to melodia?", "Pytanie na Śniadanie" i inne. Ogromne doświadczenie dały jej liczne koncerty w kraju i zagranicą, od kameralnych scen po supporty takich zespołów jak Blue Cafe, Ich Troje, Ingrid, Dr. Alban, Perfect, Andrzej Piasek Piaseczny i wiele innych. Magister Sztuki po wydziale Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Szczecińskiego. Kilkukrotna finalistka festiwali ogólnopolskich. Od 2014 roku wokalistka zespołu GoAhead! Rozkręca każdą imprezę.

Marcin Kruk

Jest cenionym i uzdolnionym perkusistą, który swoje początki edukacji muzycznej rozpoczynał przy klawiaturze fortepianu. Wielokrotny uczestnik warsztatów perkusyjnych, takich jak np. Natural Grip prowadzonych przez znakomitego perkusistę jazzowego Krzysztofa Dziedzica. Przez ponad 6 lat był związany z Orkiestrą Reprezentacyjną AGH, z którą wielokrotnie zdobywał nagrody Grand Prix na festiwalach w kraju i za granicą. Uczestnik wielu autorskich projektów muzycznych m.in. krakowskiego zespołu The White Camel. Na jego charakter i wrażliwość muzyczną wpłynęła twórczość Queen, Michael Jackson, Jamiroquai czy Poluzjanci.


Filip Kuźmiński

Osoba o wielu muzycznych obliczach, od jazzu zaczynając, poprzez, gospel, pop i hip hop, kończąc na rocku i wszelkich jego odmianach. Uczeń wybitnych krakowskich basistów , Romka Ślazyka i Tomasza Kupca. W swoim dorobku ma m.in. 2 płyty z rockowym zespołem XPOSURE, z którym supportował RIVERSIDE podczas jednej z ich tras po Polsce. Darzy bezgraniczną miłością twórczość JAMIROQUAI, która, jak twierdzi, pozwoliła mu spojrzeć szerzej na piękno dźwięków. Niezwykle skrupulatny, dba o każdy szczegół związany z niskimi rejestrami, wierząc, że dobry bas to podstawa sukcesu każdej piosenki.


Łukasz Szczygieł

Gitarzysta elektryczny i akustyczny. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych m.in. Berklee at Umbria Jazz Clinic we włoskiej Peruggi, zorganizowane przez najsławniejszą szkołę muzyczną na świecie Berklee w Bostonie. Zajęcia w klasie gitary pod patronatem Marka White'a oraz kompozycji jazzowej pod okiem Matthiew Nicholl jeszcze długo będą inspirować i procentować. Również polskie podwórko w postaci warsztatów jazzowych w Puławach w klasie gitary Artura Lesickiego, jak również krakowskie International Summer Jazz Clinic - w klasach Matrina Schaberl'a oraz Joachima Mencla - przysporzyły wiele muzycznych kontaktów i umiejętności. Gitarzysta nowoczesny, starający się łączyć wszystko co dobrego w każdym gatunku muzyczny od ostrego rockowego pazura Slasha, przez wrażliwe melodie jazzowych wirtuozów jak Pat Metheny, bluesowe uniesienia Robbena Forda po folkowego naleciałości spod samiuśkich Tater. Najdłużej związany z krakowska grupą Chill-e-motion, koncertując na scenach i festiwalach całego kraju, obecnie również w energetycznym duecie akustycznym z Anią Żiżką. W GoAhead od 2017r.


Paweł Szczygieł

Z wykształcenia muzyk, posiada dyplom z fortepianu i organów. W szkole muzycznej fascynował się muzyką J.S.Bacha. Z czasem fascynacja ta przerodziła się we wnikliwe studium harmonii i kontrapunktu. Nasz klawiszowiec jest też wielbicielem muzyki chóralnej. W 2006 roku założył chór „Omni die", którego jest dyrygentem. W wolnych chwilach próbuje swoich sił jako kompozytor. Jest autorem muzyki do spektaklu pt. „Św. Franciszek" w reżyserii Pawła Buszewicza, oraz wielu kompozycji na chór mieszany. Muzyczny świat Pawła to także rozrywka i jazz. Rozbudowane akordy, zakręcone rytmy i nietuzinkowe aranżacje składają się razem na przestrzeń, w której Paweł czuje się jak ryba w wodzie. Pracowitość, szczerość i poczucie humoru to cechy, które najbardziej charakteryzują Pawła. Gdyby nie grał na klawiszach, to grałby na perkusji, a gdyby nie był muzykiem, to byłby fotografem.